Čelsi bolji od Sitija u generalnoj probi finala LŠ: Tuhel radi velike stvari, odložena proslava titule!

Mančester siti je prvi stigao do prednosti

Mančester siti će biti šampion Premijer lige, ali još to nije obezbedio matematički.

Ekipa Pepa Gvardiole je danas poražena od Čelsija u uvertiri finala Lige šampiona – 1:2 (1:0).

Mančester siti je prvi stigao do prednosti i to u samom finišu prvog poluvremena, tada je Kristensen pogrešio na svojoj polovini, lopta je na kraju došla do Sterlinga koji pogađa bez velikih problema za 1:0, igrao se 44. minut.

Mogao je tim Pepa Gvardiole da stigne i do još ubedljivije prednosti pred nastavak susreta, ali je Aguero nonšalantno izveo kazneni udarac, pokušao je “Panenku”, ali je Mendi to lagano odbranio, nešto kao Stojković Kasanu.

Čelsi je do izjednačenja stigao u 63. minutu susreta, tada je Aspilikueta oduzeo loptu na sredini terena, napravili su gosti odličnu kontru koju je na kraju završio Ziješ za 1:1.

Na kraju, gosti do pobede stižu u trećem minutu nadoknade, tada je Markos Alonso uspeo da pogodi za konačnih 1:2.

Bruka i sramota Aguera: Ovo je najgori penal u istoriji fudbala, sreća njegova što nema publike! (VIDEO)