Vrhunska partija Miloša Teodosića: Srbin pogurao Virtus ka velikom finalu Evrokupa!

Italijanska ekipa je došla do važne pobede u polufinalu drugog po snazi klupskog takmičenja u Evropi

Košarkaši Virtusa iz Bolonje savladali su ekipu Uniksa rezultatom 80:76 u okviru prve utakmice polufinala Evrokupa.

Tim koji sa klupe predvodi Saša Đorđević bio je za nijansu bolji u prvom poluvremenu, pošto su na pauzu otišli sa rezultatom 44:36.

Uniks se ipak potpuno vratio u trećoj četvrtini kada je dodao gas i sa 20:12 izjednačio na 56:56 pred ulazak u poslednjih 10 minuta.

Dramatična završnica je na kraju pripala italijanskoj ekipi, i to najviše zahvaljujući Milošu Teodosiću.

Upravo je srpski plejmejker bio najefikasniji u redovima Virtusa sa sa 25 poena, 6 skokova i 5 asistencija, dok je Belineli upisao 12 poena, a Stefan Marković samo 2.

Na drugoj strani, 22 poena Džamara Smita, 13 Holanda i 12 Džona Brauna.

Saletov Virtus u polufinalu: Doktori košarkaških nauka – Miloš Teodosić i Stefan Marković (VIDEO)