Umar Sadik ne staje! Partizan trlja ruke, dok Nigerijac samo “bombarduje”

Ponovo je bio strelac

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
FOTO: Profimedia

Umar Sadik je rudnik golova za Almeriju!

Bivši napadač Partizana nema nameru da stane, pošto je ponovo bio strelac za svoj tim. Već nakon jedanaest minuta utakmice je zatresao mrežu Luga. Sadik je prvo promašio penal, pa je naleteo na odbitak i zatresao mrežu gostujuće ekipe.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Nastavio je poteru za prvim strelcem Segunde Urošem Đurđevićem koji na svom kontu ima 16 golova. Sadik je upisao 13. pogodak u sezoni, što raduje upravu Partizana koji bi mogla da dobije veliki bonus za sjajan golgeterski učinak bivšeg igrača.

Lugo je uspeo da izjednači, ali je onda usledio strašan nalet Almerije, koja je napunila mrežu gostiju i pobedila sa 4:1.

Ludo da luđe ne može: Pas izujedao fudbalera na terenu i pomogao ekipi da ne ispadne iz lige! (VIDEO)

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar