Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je Dan državnosti Srbije i dodelio odlikovanja zaslužnim pojedincima i institucijama.
On je na svom Instagram profilu napisao da je danas veliki dan za našu zemlju:
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Danas je veliki dan za Srbiju, njen dan, naš dan! Naš nacionalni praznik, dan kada se rađala moderna srpska država. Danas smo ponosni na svoju prošlost, na svoje pretke, ali gledajući u njih zagledani smo i spremni da radimo za budućnost našeg naroda i naše dece.
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
– Danas 40 dana posle Božića, mi slavimo Sretenje, najvažniji datum u istorijskom, političkom i verskom kalendaru naše lepe Srbije. Sretenje je za nas i bukvar i čitanka, vreme preispitivanja. Vreme jedinstva našeg naroda, ma gde da živi. Srećan praznik, živela Srbija – naveo je predsednika na nalogu buducnostsrbijeav.







Komentari (0)