Od učesnika rijaliti programa “Zadruga” navikli smo, bukvalno, na sve i svašta – od svađa preko se*sa, do nekih baš groznih stvari, a Bane Čolak je sada pobedio.
Naime, na društvenim mrežama osvanulo je nekoliko snimaka Baneta Čolaka iz Zadruge, na kojima on, ni manje ni više, čačka nos! I to baš onako, posvećeno.
Iako se pored njega dešavaju razne svađe, sa sočnim uvredama, Bane uživa i relaksira se, kako samo on to ume. Mnogima se učinilo da je čak ono što je isčačkao i probao, što sigurno nije bilo nimalo prijatno.
Pratite nas i putem iOS i android aplikacije – Objektiv.rs



Komentari (0)