Real ubedljiv na gostovanju Alavesu, ali pobeda ostaje u senci Edena Azara!

Alavesu je pokvarena proslava stogodišnjice kluba

Fudbaleri Real Madrida ubedljivo su pobedili Alaves u gostima sa 4:1 u meču 20. Primere.

Jedna stvar je iznad ovog trijumfa, a to je da je Eden Azar je posle 31. oktobra postigao gol u prvenstvu.

Tim iz Madridaje mrežu Alavesa načeo posle 15 minuta, kada je pogodio Kasemiro, a prvi od svoja dva gola ubrzo je postigao Benzema i to nakon dodavanja Azara.

Šest minuta kasnije, odličan pas Asensija za bivšu zvezdu Čelsija, koji je pobegao svojim čuvarima, prihvatio loptu i matirao Pačeka. U nastavku meča, Alaves je uspeo da smanji preko Hoselua, čiji udarac glavom nije mogao nikako da dohvati Tibo Kurtoa.

Konačan rezultat postavio je Benzema u 70. minutu.

Alavesu je tako pokvarena proslava stogodišnjice kluba i moraće da porade na svojoj formi, ukoliko naredni rođendan ne žele da dočekaju u Segundi.

Ravnopravna podela: Betis protiv Sosijedada do boda došao golovima u završnici utakmice (VIDEO+FOTO)