Važna pobeda za Barselonu: Mesi nadmudrio kompletnu ekipu i postigao prelep gol (VIDEO)

Ponovo je omaleni Argentinac uspeo da pokaže zašto više od deceniju i po važi za jednog od najboljih na svetu

Fudbaleri Barselone i Grande odigrali su meč 18. kola španske Primere, a na kraju su očekivano slavili Katalonci sa 0:4.

Do prednosti je ekipu Barselone doveo Antoan Grizman u 12. minutu igre.

Isti igrač je asistirao Lionelu Mesiju u 35. minutu i tada je vođstvo Katalonaca bilo duplirano.

Jedan fenomenalan gol u režiji Mesija smo imali prilike da vidimo u 42. minutu, kada je i pored velikog broja igrača u živom zidu postigao prelep gol iz slobodnog udarca.

Grizman se ponovo istakao novim golom u drugom poluvremenu, a asistrirao mu je Dembele, i to je to bilo što se tiče pogodaka.

Barsa se ovom pobedom podigla na treće mesto sa 34 boda, dok je Granada ostala na 7. poziciji.

Kiša golova na “Pishuanu”: Marokonac het-trikom doneo pobedu Sevilji