Remi na startu “Boksing deja”: Junajted ispustio tri boda u završnici

Fudbaleri Mančester junajteda i Lestera odigrali su nerešeno 2:2 u okviru 15. kola Premijer lige

Po običaju u Engleskoj nas na “Boksing dej” očekuju spektakularne utakmice, prvi meč dana je bio upravo to.

Prednost “Crvenim đavolima” je doneo Markus Rašford na asistenciju Bruna Fernandeša sredinom prvog poluvremena.

Lester se posle manje od 10 minuta vratio u meč preko Harvija Barnsa, a na poluvreme su obe ekipe otišle sa po jednim postignutim golom.

Junajted je posle petnaestak minuta od nastavka došao do prednosti preko Marsijala, ali je gol poništen zbog ofsajda.

Samo desetak minuta pre kraja opet na scenu stupa Fernandeš, koji ponovo donosi vođstvo njegovoj ekipi na asistenciju Kavanija.

Na kraju je izjednačenje “Lisicama” doneo Džejmi Vardi tri minuta pre kraja, a tragičar meča je Aksel Tuanzebe koji je skrenuo loptu u gol.

Digla se velika frka u Mančesteru: Matić usred utakmice odgurnuo Bruna Fernandeša! (VIDEO)