Prijović progovorio o teškim danima u karijeri, pa pohvalio jednog srpskog fudbalera!

"Bilo je reči da ću da promenim sredinu, ali imam ugovor do 2023. i želim to da ispoštujem", rekao je Aleksandar Prijović.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Aleksandar Prijović
Foto: Mikolaj Barbanell / Zuma Press / Profimedia

Aleksandar Prijović iza sebe nema baš najbolju polusezonu, pošto je skrajnut u Al Itihadu iz Džede, ali nije klonuo duhom zbog toga.

Srpski napadač je  za grčki Metrosport govorio o raznim temama, a između ostalog je bilo reči o njegovom bivšem klubu PAOK-u.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

“Gledam utakmice. Video sam mečeve protiv Bešiktaša, Arisa i Panatinaikosa, neke duele u Ligi Evrope. Nadam se da će PAOK imati uspešnu sezoni i da će da osvoji trofeje. Dopada mi se kako igraju Colis i Živković. Andriju poznajem iz reprezentacije Srbije i sada odrađuje veoma dobar posao za klub”, rekao je Prijović.

Prijovića dugo nema u reprezentaciji, ali ni u evropskom fudbalu.

“Naravno, u fudbalu razmišljate o stvarima koje su vam se dogodile u karijeri, o klubovima u kojima ste igrali, o gradovima u kojima ste živeli, o reprezentaciji. Međutim, potpuno sam posvećen sadašnjem klubu i ne želim da trošim vreme na druge stvari. Bilo je reči da ću da promenim sredinu, ali imam ugovor do 2023. i želim to da ispoštujem”, rekao je Aleksandar Prijović.

Marko Dmitrović nije dobio pivo zbog golova koje mu je dao Leo Mesi!

 

 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar