Mitrović se povredio: Autsajder uspeo da saplete Liverpul i oduzeo mu šansu da preuzme vrh (VIDEO)

Fudbaleri Liverpula remizirali na gostovanju Fulamu 1:1, Totenhem ostao prvi zbog bolje gol-razlike

Liverpul nije uspeo da savlada Fulam u Londonu 1:1.

Nije ni zaslužio više od boda, pošto je povredama ali i napornim kalendarom desetkovana ekipa Jirgena Klopa, bila u podređenom položaju do finiša prvog poluvremena.

Fulam je bio agilniji i kao nagrada je došlo vođstvo.

U finišu poluvremena Liverpul je napokon počeo da igra i da ne preskače sredinu terena i uspeo je do dve prilike ali ne i gola.

U nastavku su gosti bili angažovaniji, ali je odlično branio Areola. Sve do slobodnog udarca Vajnalduma koji je završio na ruci Abubakara Kamare, a Salah je bio precizan sa penala.

Liverpul je imao šansu i za pobedu ali je Areola sjajno odbranio Kurtisu Džonsu.

Liverpul, kao i lider Totenhem ima 24 boda, Fulam je na osam bodova.

Aleksandar Mitrović nije nastupio na ovom meču. Fulam je saopštio da se srpski napadač povredio na poslednjem treningu.

Tuga u Hrvatskoj: Preminuo čuveni selektor “kockastih” posle borbe sa koronavirusom!