Nekoliko igrača Crvene zvezde ima iskustvo igranja u izrealskom šampionatu. Džordan Lojd je igrao za Hapoel Elijat, Kori Volden je nosio dres Hapoel Holona, a Tejlor Ročesti baš Makabija iz Tel Aviva sezone 2015/16.
U svojim redovima tima Saše Obradovića ima još jednog bivšeg igrača tima iz Tel Aviva, Džonija O’Brajanta koji je tri godine posle Ročestija stigao u klub, dok je Emanuel Teri igrao za Hapoel Jerusalim. Stoga, novinari iz Izraela koji prate košarku dočekali su košarkaše beogradske ekipe na aerodromu.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Jedno od glavnih pitanja je bilo vezano za to koje bi bivše saigrače poveli u sadašnji tim.
– Imao sam mnogo dobrih prijatelja u Eilatu… Ali mislim da bih ponovo igrao sa Amitom Simonom, jednim od najboljih likova koje sam ikada sreo. Čvrst odbrambeni igrač koji radi i male stvari. Da, on je moj čovek i doveo bih ga u Crvenu zvezdu, rekao je Lojd za “Vala sport”.
Ročesti je bio najkraći rekavši samo “Brajan Rendl”, dok je Džoni O’Brajant imao nešto više reči na umu:
– Deandre Kejn. Borac, momak koji daje sve od sebe na terenu, odličan čuvar, sjajan igrač, jedan od najboljih saigrača koje sam imao u karijeri.
Ronaldo opet pokazao svoju najgoru osobinu: Ceo svet mu zamera na ovom odvratnom potezu! (VIDEO)







Komentari (0)