Kvari sebi transfer u Zvezdu? Dragović postigao gol za pobedu Bajera, Verder zaustavio lidera (VIDEO)

Aktuelni prvak i lider Bundeslige, Bajern, odigrao je jednu od najgorih utakmica i nije mogao više od remija u Minhenu sa Verderom 1:1.

“Zeleni” su bili bolja ekipa u prvom poluvremenu, ali je Manuel Nojer sa dve sjajne odbrane držao domaćina u igru.

Ipak u poslednjem minutu poluvremena Maksimilijan Egeštejn je doveo goste u vođstvo.

Bajern je bio bez šuta na gol u prvom poluvremenu u nastavku je uspio da poravna preko Kingslija Komana u 62. minutu ali ne i do preokreta.

Manuel Neuer great double save against Werder Bremen from r/soccer

Bajern je na 19 bodova, bod više od Bajera i tri od Lajpciga koji ima meč manje.

Verder je na 11 bodova i drži 9. mesto.

Aleksandar Dragović, reprezentativac Austrije koji se danima dovodi u vezu s prelaskom u Crvenu zvezdu u januarskom prelaznom roku, doneo je trijumf Bajeru iz Leverkuzena na gostovanju u Bilefeldu protiv Arminije od 2:1.

Postavlja se pitanje da li će njegove dobre igre da pokvare potencijalni transfer u Crvenu zvezdu.

Menhengladbah je kući remizirao sa Augsburgom 1:1.

Hofenhajm je sa Štutgartom odigrao 3:3 a Šalke je kući poražen od Volfsburga.

Da li je Partizan oštećen? Sudija sprečio crno-bele da povedu, golman pogrešio, a ispao heroj? (VIDEO)