Pobeda teniserki u Luksemburgu

Teniserke Srbije sutra igraju protiv Švedske

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/Pixabay.com

Ženska teniska reprezentacija Srbije savladala je Luksemburg 2:1 u prvom meču I grupe Evro-africke zone FED kupa.

Prvo je Olga Danilović savladala Lauru Koreju 6:1, 6:2, da bi Nina Stojanović izgubila od Eleonore Molinaro 6:3, 6:3.

Presudio je dubl u kojem su Stojanovićeva i Aleksandra Krunić bile bolje Tifani Kornelijus i Molinaro 6:4, 6:2.

Teniserke Srbije sutra igraju protiv Švedske.

Izvor: Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar