LAGANO

Bez mnogo potrošene energije: Partizan PROŠAO u osminu finala, Bačka bila hrabar rival (VIDEO+FOTO)

Crno-beli pobedili su sa 2:0, a strelci su bili Lazar Pavlović i Takuma Asano

Fudbaleri Partizana plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije, pošto su danas savladali OFK Bačku 2:0 (1:0).

Strelci za crno-bele bili su Lazar Pavlović u 8. i Takuma Asano u 75. minutu.

Hvala vam što ste pratili tekstulani prenos fudbalske utakmice Kupa Srbije, Partizan – OFK Bačka na portalu objektiv.rs.

90′ KRAJ UTAKMICE!!!! Partizan je opravdao ulogu favorita i plasirao se u osminu finala Kupa Srbije. Naredni meč crno-beli igraju u ponedeljak kada u okviru prvenstva Srbije gostuje Raničkom u Nišu

75′ GOOOOOOOOOL!!! Golman Bačke Aleksa Milojević je loše ispucao loptu, Natho je proigrao  Asana koji je iskoristio grešku i duplirao prednost crno-belih

67′ Šansa za Natha koji je gađao nebranjeni deo mreže, ali ga je Tomović izblokirao tako da nije bilo promene rezultata

57′ Ponovo Pisačić preti golu Partizana, ovoga puta lopta je otišla preko prečke

49′ Asano je bio sebičan u napadu Partizana, mogao je da uposli Lutovca i Jojiča, ali se na kraju odlučio da šutira što je ipostaviće se na kraju bila pogrešna odluka

46′ Nastavljena je utakmica u Beogradu, a fantastičnu priliku imala je ekipa Bačke pošto je Pisačić pogodio prečku

DRUGO POLUVREME:

45+2′ Kraj prvog poluvremena

45+1′ Veliku šansu za crno-bele propustio je Lutovac, koji je šutirao punom, ali je sjajno odbranio Milojević

25′  Šansu da duplira prednost imao je Denis Stojković

7′ GOOOOOOOOOL!!!!!! Partizan je stigao do prednosti fantastičnim pogotkom koji je postigao Lazar Pavlović. Imao je dosta vremena da se namesti i šutira sa oko 20 metara tako da nije bilo spasa golmanu Bačke

5′ Već na samom početku utakmice muka za trenera Partizana, povredio se Lazar Marković

1′  Počela je utakmica u Beogradu

PRVO POLUVREME:

Dobar dan i dobrodošli na tekstualni prenos fudbalske utakmice Kupa Srbije, Partizan – OFK Bačka.

Sastavi timova:

Partizan: N. Stevanović – Miljković, S. Marković, Ostojić, Obradović – Zdjelar, Jojić – Lutovac, Pavlović, Asano – L. Marković.

OFK Bačka: Milojević – Rađen, Pabat, Pantić, Škorić, Mijatović, Pisačić, Jovanović, Đorđević, Eskić, Gavrić

Trener Partizana Aleksandar Stanojević rekao je u najavi meča da su utakmice posle “večitog” derbija uvek teške, ali da njegovi fudbaleri moraju da nađu energiju za duel sa Bačkom u Kupu Srbije.

“Arhivirali smo derbi, ali su utakmice posle njega uvek teške. Emotivno se previše ispraznite. Moramo da uhvatimo novu energiju jer nam je Kup važan i moramo da pokušamo da idemo do kraja. Krenućemo izuzetno motivisano protiv Bačke, sa najjačim timom, bez kalkulacija”, rekao je Stanojević na konferenciji za novinare.

Partizan je apsolutni favorit za plasman dalje, a meč dočekuje u ne baš najboljem raspoloženju nakon “samo” remija protiv Crvene zvezde u 163. “večitom” derbiju, dok je Bačka trenutno na 17. mestu na tabeli.

Ova dva tima igrala su pre tri sedmice utakmicu u okviru Superlige Srbije kada je rezultat bio 2:1 za crno-bele.

Fudbaleri Partizana na startu takmičenja u Kupu Srbije igraju kao domaćini u Humskoj protiv OFK Bačke.