Pop pevačica Nataša Bekvalac održaće koncert u Štark areni 14. februara, kada će ujedno proslaviti i 20 godina uspešne karijere.
Na pitanje šta misli o jutjuberima, njihovoj popularnosti i pesmama, Nataša nam je iznela svoje mišljenje.
– Meni niko ne smeta. Volim kada se mladi ljudi bave nečim. Bolje bilo šta da rade, nego da budu na ulici. Jedino što klincima nije jasno, ja to pričam i mojoj ćerki Hani, da uspeh nije isto što i popularnost. Ti možeš da budeš popularan ako napraviš bilo koju glupost, uđeš u kafić i skineš se go… Postaćeš popularan, ali zbog čega? Malo se zaboravlja šta je uspeh, ali nemam ništa protiv dece koja snimaju pesme i kače na Jutjub. Naprotiv, meni se sviđa, ceo taj novi talas muzike – priznala je pevačica.
Nataša je otkrila da joj se na ovogodišnjoj dodeli Mac nagrada najviše dopao nastup Sare Jo.
– Najviše mi se dopao nastup Sare Jo. Interesantne su bile i Lepa Brena i Senida. Čim nikog više ne mogu da se setim, znači da je to to. Ne znam kako će ovo da se shvati, ali za sve što je dobro, potrebno je vreme i trud. Jako se radujem kada vidim da se mladi ljudi potrude oko svog nastupa. 21. vek je, nije dovoljno samo izaći i otpevati pesmu. To je ogromna bina i na njoj moraš da prirediš spektakl, da te ne bi progutala. A ove godine… Bina je mnoge gutala – priča Nata.




Komentari (0)