Izazvao udes, POBEGAO, pa ZLOSTAVLJAO ženu: Muškarca iz Beograda čeka kazna za sva tri dela!

Ć. D. je najpre izazvao saobraćajnu nesreću pa pobegao, a nakon toga vršio nasilje nad suprugom u stanu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Profimedia/ Jochen Tack / Alamy

Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu nakon izvedenih dokaznih radnji, sa osumnjičenim Ć.D. (40) zaključilo je sporazum o priznavanju krivičnih dela.

Ć.D. je najpre izazvao saobraćajnu nesreću pa pobegao, a nakon toga vršio nasilje nad suprugom u stanu zbog čega je osuđen na devet meseci zatvora.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Osumnjičeni je izvršio više krivičnih dela i to: Ugrožavanje javnog saobraćaja iz člana 289. stav 1 KZ, krivično delo Nepružanje pomoći licu povređenom u sobraćajnoj nezgodi iz člana 296 stav 1 KZ i krivično delo Nasilje u porodici iz člana 194 stava 1 KZ, te je od strane suda izrečena kazna zatvora u trajanju od devet meseci uz izricanje mere bezbednosti.

Mere bezbednosti koje su mu izrečene su obavezno lečenje alkoholičara koja će bit izvršena u zavodu za izvršenje za vreme trajanja zatvorske kazne i zabrana upravljanja motornim vozilom u trajanju od jedne godine koja će se spovesti nakon izvršavanja kazne zatvora.

Kako je saopšteno, Ć. D. je najpre u nedelju, 27. septembra, učestvovao u saobraćajnoj nezgodi, u kojoj je šest osoba zadobilo lake telesne povrede, nakon čega je pobegao sa mesta nezgode ne pružajući pomoć povređenima.

Dalje se uputio kod supruge, koju je psihički maltretirao, a posle toga se vratio u stan, nastavio da putem društvenih mreža ugrožava sigurnost pretnjama po život prijatelju svoje supruge.

Pronađen je u tom stanu i uhapšen.

Izvor: Espreso

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar