NEZADOVOLJAN

Albanac BESAN zbog postignutog SPORAZUMA: “Propustili smo šansu!”

Poručuju da nema pregovora o teritorijama niti sa kosovskim resursima

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Youtube printscreen/RTV Klan

Opoziciona Demokratska partija Kosova Kadrija Veseljija nezadovoljna je danas potpisanom sporazumu Beograda i Prištine u Vašingtonu, jer smatraju da je prištinska delegacija propustila šansu da potpiše sporazum o “uzajamnom priznanju”.

– Bilo koji sporazum potpisan na ovaj način, bez transparentnosti, koji nema uzajamno priznanje, stvara zabrinutost i neizvesnost – saopšteno je iz DPK, ciji je lider nekada bio Tači.

Vučić se HITNO obratio Srbiji nakon ISTORIJSKOG sporazuma! Rekao je sve šta se dešavalo u Beloj kući

Štaviše, kažu, do ovog trenutka sadržaj sporazuma nije objavljen u javnosti.

Ta stranka je, navode, od samog početka bila uverena da je neophodno učešće SAD u procesu zaključivanja dijaloga između Beograda i Prištine, ali ne i sporazumi koji ne predviđaju međusobno priznavanje i ne nude rešenje problema.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Još ozbiljnije je to, ukazuju, ako potpisani sporazum krši, kako navode, Ustav, suverenitet i strateških interesa tzv. Kosova.

Poručuju da nema pregovora o teritorijama niti sa kosovskim resursima.

– Njihov stav je, navode, bio i ostao da se u Vašington i Brisel ide radi postizanja sveobuhvatnog konačnog sporazuma između Kosova i Srbije koji garantuje uzajamno priznanje, članstvo Kosova u UN i celovitost kosovske teritorije – prenose mediji.

Panika među Albancima u BELOJ KUĆI! Haradinaj VIKAO, a Hoti se sakrio, tvrde da je Srbija pobedila

Izvor: Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar