TEŽAK meč za suđenje: Simović imao pune ruke posla u derbiju kola (VIDEO)

Dosudio je dva penala po jedan za oba tima

Foto/E-Stock/Dušan Milenković

Sjaja fudbal viđen je na našem najvećem stadionu u susretu između Crvene zvezde i Spartaka.

Sudija Novak Simović imao je teško veče za suđenje, a u prilog tome ide i podatak da je dosudio dva penala, po jedan za oba tima.

Prvu najstrožu kaznu dosudio je u 25. minutu kada su u duelu bili Dunđerski i Rodić.

Loptu je namestio El Fardu Ben, ali je golman Spartaka uz pomoć stative uspeo da spasi svoju mrežu.

Novo uzbuđenje gde je sudija bio u glavnoj ulozi viđeno je u 72. minutu. Ben se i tada našao u centru pažnje, ovog puta u sopstvenom kaznenom prostoru.

Prema mišljenju Simovića nedozvoljeno je srušio protivničkog fudbalera i dosuđen je penal za Spartak.

Tu situaciju realizovao je Nemanja Nikolić uneo rezultatsku neizvesnost, ali je do kraja ipak ostalo 3:2 za Crvenu zvezdu.

TEŠKO do pobede: Fantastičan fudbal, Zvezda izdržala protiv Spartaka, debitovao Kanga (VIDEO+FOTO)