Viktorija i Dejvid Bekam, čiji se sin Burklin (21) nedavno verio sa Nikolom Pelc, imaju još jedan razlog da se raduju.
Kako pišu strani mediji, Nikola je u drugom stanju, pa će poznati par uskoro dočekati svoje prvo unuče.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Pelcova je trenutno, kako se navodi, pri kraju prvog tromesečja trudnoće, ali se ovim povodom niko od Bekamovih nije oglašavao, pa zvanične potvrde za ove navode još nema.
“U početku su Viktorija i Dejvid bili protiv te veze, ali su se obradovali kad su čuli za veridbu i dali su im svoj blagoslov. Ovo je veoma uzbudljiv period za njihovu porodicu, a njima je posebno drago što je Bruklin stao na noge nakon tubulentnih veza u kojima je bio”, ispričao je njihov porodični prijatelj.
Podsetimo, Bruklin je zaprosio Nikolu posle samo devet meseci zabavljanja, a pisalo se i da će se venčanje održati u Crnoj Gori, na Svetom Stefanu, gde su se venčali i Jelena i Novak Đoković, ali ovu navodi nisu potvrđeni.
Komentari (0)