Minutom ćutanja je počela utakmica između Igokee i Crvene zvezde, a minut ćutanja u čast Kobija Brajanta biće održan i na meču Crvene zvezde protiv Anadolu Efesa, kao i na svim utakmicama Evrolige i Evrokupa u ovom kolu. Što znači da će minut ćutanja biti održan i na utakmici Partizan – Darušafaka.
I ne samo u Brajantovo ime, već i u ime Roberta Arčibalda koji je preminuo u 39. godini.
A moment of silence will be held for Robert Archibald and Kobe Bryant’s memory prior to the Turkish Airlines EuroLeague Regular Season Round 22 and 7DAYS EuroCup TOP 16 Round 4 games this week. pic.twitter.com/S3wcBsSMFB
— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) January 27, 2020
To je Evroliga zvanično potvrdila.
“Minut ćutanja će biti održan na utakmicama Evrolige i Evrokupa u čast Brajanta i Arčibalda”, stoji u zvaničnom saopštenju.
Brajant je u 42. godini poginuo posle helikopterske nesreće, dok je Aričibald, jedini Škot koji je igrao u NBA ligi, preminuo je u 39. godini.
Uzrok njegove smrte nije ozvaničen…
Crvena zvezda 31. januara dočekuje Anadolu Efes, dok Partizan igra 29. januara protiv Darušafake.







Komentari (0)