Lacio preokrenuo na teškom gostovanju: Juventus ekspresno pobegao uz fenomenalne golove! (VIDEO)

Imobile i Parolo doneli tri boda "nebesko-plavima"

Foto/Tanjug/Fabio Ferrari/LaPresse via AP

Lacio je odigrao još jedan neizvestan meč, ali je i pronašao način da pobedi.

Rimljani su savladali Torino u gostima 2:1 i prebacili pritisak na Juventus – “stara dama” pred duel sa Đenovom od 21.45 ima bod više od “nebesko-plavih”.

“Bikovi” su vodili na poluvremenu (gol Belotija iz penala), a Lacio je dominaciju krunisao u nastavku.

Imobile je postigao 29. pogodak u isto toliko mečeva u ligi ove sezone, a preokret je doneo Parolo u 73. minutu.

Fudbaleri Juventusa brzo su odgovorili Laciju.

Torinski crno-beli savladali su Đenovu 3:1 i vratili četiri boda prednosti u odnosu na Rimljane.

Meč je rešen za sedam minuta, a na prvi gol se čekalo sve do 50.

Dibala dobio loptu na ivici šesnaesterca i uprkos tome što je bio okružen četvoricom defanzivaca rivala, uspeo je da pronađe put do gola.

Onda je štafetu preuzeo Ronaldo. Portugalac je u 57. minuu vukao loptu 20-tak metara i onda poslao projektil u mrežu Đenove.

Treći gol Juvnetusa bio je takođe spektakularan. Ovaj put je Dijego Kosta nevjerovatnom putanjom poslao loptu u “malu” mrežu iako je bio iskosa sa desne strane na ivici šesnaesterca.

Konačan rezultat postavio je Pinamonti u 76. minutu.