Evo kako danas izgleda Radoje Zvicer, ukrajinski mediji ga nazivaju ČUDNIM IMENOM (FOTO)

Zvicer sa porodicom živi u elitnom stambenom kompleksu u Kijevu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Youtube printscreen

Vođu “kavačkog klana” Radoja Zvicera iz Kotora, koji je juče teško ranjen u Kijevu ukrajinski mediji potpisivali su imenom Piter Raduj Znice.

U medijima se takođe pojavila i njegova najnovija fotografija. Nju je objavio novinar Igor Mosučuk na svom Fejsbuk nalogu, a na njoj se vidi da Zvicer izgleda dosta drugačije nego na njegovim ranijim fotografijama.

Podsećamo, napad se dogodio u utorak oko 18 časova po lokalnom vremenu u ulici Dragomirova broj 10 u elitnom stambenom kompleksu “Novopečarskije Lipki”, gde Zvicer živi sa porodicom. Na njega je ispaljeno je sedam metaka, od kojih su četiri završila u predelu oko srca. On je odmah hospitalizovan , a lekari mu se i dalje bore za život.

Jutros su u Odesi uhapšena tri osumnjičena za pokušaj atentata na vođu kavčana. U pitanju su državljani Makedonije, Crne Gore i Srbije, koji su pokušali da prikriju tragove spaljivanjem automobila “smart” kojim su pobegli sa lica mesta. Tom prilikom je jedan od njih nehotice zadobio opekotine na glavi.

Вчорашні недодєлані кілери намагалися спалити авто а ледь не спалили себе, а перед цим в центрі столиці розстріляли людину.

Posted by Ігор Мосійчук on Уторак, 26. мај 2020.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar