Uhapšena devojka u Nišu: Pokušala da unese veliku količinu droge u zatvor

Prilikom posete osuđeniku u KPZ Niš, dvadesetdvogodišnjakinja mu predala preko 700 tableta i amfetamin

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: RTS printscreen

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Nišu, uhapsili su A. S. (22) iz okoline Inđije, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, saopštio je MUP.

Ona se sumnjiči da je, prilikom posete jednom četrdesettrogodišnjem muškarcu koji se nalazi na odsluženju kazne zatvora u Kazneno-popravnom zavodu Niš, unela u prostorije ovog zavoda 760 tableta sa liste psihoaktivnih supstanci, tri paketića sa oko 24 grama materije za koju se sumnja da je amfetamin, kao i oko 7 grama materije za koju se sumnja da je mešavina izmrvljenih tableta sa liste psihoaktivnih supstanci i amfetamina i predala ih ovom četrdesettrogodišnjaku.

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Nišu, osumnjičenoj je određeno zadržavanje do 48 časova i ona je, uz krivičnu prijavu, privedena nadležnom tužiocu, a nakon saslušanja, po predlogu javnog tužioca, sudija joj je odredio pritvor do 30 dana.

Izvor: Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar