Stigao u Njujork i ne gubi vreme: Novak odradio prvi trening na Flešing Medouzu (VIDEO)

Đokovića prvo očekuju obaveze u miks-dublu, gde će nastupiti u senzacionalnom paru sa Arinom Sabalenkom

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Video/ X@ BrisbaneTennis

Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković stigao je u Njujork, gde se priprema za predstojeći nastup na US Openu, a srpski as nije gubio vreme po dolasku u Sjedinjene Američke Države.

Đoković se odmah zaputio ka kompleksu Flešing Medouza, izašao na teren i odradio prvi trening uoči starta poslednjeg Grend slema u sezoni.

Detalj sa treninga pogledajte OVDE.

Ovaj dolazak ujedno označava i uvertiru u izuzetno uzbudljive dve nedelje, s obzirom na to da Đokovića najpre očekuju obaveze u miks-dublu, gde će nastupiti u senzacionalnom paru sa Arinom Sabalenkom, nakon čega ga očekuje borba i u pojedinačnoj konkurenciji za novu grend-slem titulu.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar