Erupcija oduševljenja navijača iz Londona: Kakav početak finala, Arsenal vodi (VIDEO)

Strelac prvog gola na meču bio je Kai Haverc

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Youtube/Arena Sport TV

Fudbaleri Pari Sen Žermena i Arsenala u ovim momentima igraju finale Lige šampiona u Budimpešti.

Ekipa iz Londona prva je stigla do prednosti već u šestom minutu, a gol Arsenala možete pogledati OVDE.

Posle uspešnog presinga Arsenala, PSŽ je probao da sa svoje desne strane izbaci loptu napred, a onda se desio “srećni rikošet” po londonski klub. Lopta jeste udarila Arsenalovog Trosara u ruku, ali bila je, kako se to u žargonu kaže, “napucana”, pa se odbila napred ka Kaiju Havercu.

On se stuštio po levom krilu i, iskosa, matirao Mateja Safonova snažnim udarcem – pod prečku. Ruski golman se “spustio” u niži stav, misleći da sledi takav šut, a lopta mu je iznad glave prošla pravo u metu.

Igrači Arsenala slave pogodak koji bi mogao da ih približi istorijskom uspehu i prvoj tituli prvaka Evrope. Sa druge strane, Parižani sada moraju da krenu ofanzivnije u potrazi za izjednačenjem.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar