Vučić poručio: “Daću sve od sebe da pomognem svima da Srbija nastavi put u budućnost”

Predsednik je zahvalio građanima koji, kako je istakao, uvek stavljaju interese Srbije ispred svega

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Instagram/buducnostsrbijeav

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da su građani i on “godinu i po dana trpeli teror, maltretiranja i napade“, ocenjujući da su meta bili svi koji misle drugačije od, kako je rekao, onih koji sebe smatraju neprikosnovenim autoritetima.

U objavi na Instagramu, Vučić je naveo da će učiniti sve da pomogne da Srbija nastavi razvojni put i kretanje ka budućnosti.

– Daću sve od sebe da pomognem svima da Srbija nastavi put u budućnost, da nastavi da se razvija – napisao je predsednik.

On je zahvalio građanima koji, kako je istakao, uvek stavljaju interese Srbije ispred svega.

– Hvala beskrajno svima vama kojima je uvek Srbija bila najvažnija od svega – poručio je Vučić.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar