Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da su građani i on “godinu i po dana trpeli teror, maltretiranja i napade“, ocenjujući da su meta bili svi koji misle drugačije od, kako je rekao, onih koji sebe smatraju neprikosnovenim autoritetima.
U objavi na Instagramu, Vučić je naveo da će učiniti sve da pomogne da Srbija nastavi razvojni put i kretanje ka budućnosti.
– Daću sve od sebe da pomognem svima da Srbija nastavi put u budućnost, da nastavi da se razvija – napisao je predsednik.
View this post on Instagram
On je zahvalio građanima koji, kako je istakao, uvek stavljaju interese Srbije ispred svega.
– Hvala beskrajno svima vama kojima je uvek Srbija bila najvažnija od svega – poručio je Vučić.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)