Preduzeće “Beogradski vodovod i kanalizacija“ saopštilo je da je danas došlo do velikog kvara na primarnom sistemu za napajanje električnom energijom beogradskog vodovoda, zbog čega su zabeleženi problemi u snabdevanju vodom u većem delu glavnog grada.
Kako se navodi u saopštenju, ekipe Elektromreže Srbije nalaze se na terenu i rade na hitnom otklanjanju problema.
Iz “Beogradskog vodovoda i kanalizacije“ navode da se normalizacija vodosnabdevanja očekuje do kasnih večernjih sati.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)