Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić poslao je moćnu poruku građanima Srbije naglasivši da je najsrećniji kada je sa svojim narodom.
Predsednik Vučić objavio je na Instagram stranici “avucic”novu fotografiju sa skupa građana protiv blokada.
– Nema lepšeg mesta od Srbije, najsrećniji sam kada sam sa svojim narodom – naveo je Vučić.
View this post on Instagram
Predsednik je objavio uz poruku i fotografiju na kojoj se vidi kako se srdačno pozdravlja sa građanima.
Podsetimo, građani protiv blokada su izašli na ulice i održali skupove u subotu 11. oktobra 2025. godine, kao još jedne u nizu, ali ovaj put sa dodatnom porukom podrške Srbima na Kosovu i Metohiji pred lokalne izbore koji su se održavali u nedelju.
U okviru skupa pod nazivom “Za Srbe na Kosmetu, građani protiv blokada“ održana su javna okupljanja na 183 lokacije, na kojima je prema izveštajima MUP-a sa terena prisustvovalo oko 167.800 građana.
BONUS VIDEO







Komentari (0)