Zvanično: Povređeni Gordon igra za Denver

Denver će biti "surovo" oslabljen na ovom meču

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: printscreen/youtube/NBA

Košarkaši Denver Nagetsa gostuju Oklahoma Siti Tanderima od 21 čas i 30 minuta po našem vremenu i odigraće sedmi meč polufinala Zapadne konferencije.

Denver će biti “surovo” oslabljen na ovom meču. Znamo da je Džamal Marej igrao bolestan, ali je Eron Gordon u šestoj utakmici povredio zadnju ložu i neće moći da igra.

Ipak, kako podseća Kevin O’Konor (čuveni NBA novinar), ne treba otpisivati Denver Nagetse samo zato što Gordon ne igra.

Athletic javlja da Eron Gordon želi da igra!

On će izaći na zagrevanje od 20 časova i 30 minuta, odnosno sat vremena pred početak utakmice i pokušaće da pomogne svojim saigračima da pobede sedmi meč u Oklahomi!

Povreda zadnje lože nije naivna i zahteva oko dva meseca pauze, ali Gordon želi da se nađe na parketu u utakmici sezone Denver Nagetsa.

Kako se i vidi na priloženom snimku, Gordon izlazi na zagrevanje:


Ubrzo je stigla i zvanična potvrda Denver Nagetsa: Eron Gordon igra protiv Oklahome!

Izvor:

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar