Jurio dostavljača hrane, potegao pištolj: Haos na Čukarici, Interventna uhapsila muškarca

Incident se dogodio sinoć oko 21 sat u Trebevićkoj ulici

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen / Youtube / MUP Republike Srbije

Policajci sa Čukarice u saradnji sa kolegama Interventne jedinice uhapsili su muškarca kod koga je tom prilikom nađeno dva pištolja i manja količina narkotika.

On je uhapšen pošto je pištoljem jurio dostavljača hrane, koji je pogrešno zvonio na njegova vrata na Banovom Brdu!

Prema nezvaničnim saznanjima, incident se dogodio sinoć oko 21 sat u Trebevićkoj ulici, na Banovom Brdu.

– Dostavljač hrane je trebalo da isporuči dostavu, međutim zvonio je na pogrešna vrata. Otvorio mu je muškarac koji je imao pištolj u rukama i krenuo da ga juri. Prestravljen dostavljač je nekako uspeo da pobegne. Potom je obaveštena policija – objašnjava izvor i dodaje:

– Policijska patrola sa Čukarice otišla je u stan sa Interventnom jedinicom i tamo su zatekli osumnjičenog muškarca. Prilikom pretresa pronađena su dva pištolja i nekoliko stotina grama spida – rekao je naš sagovornik.

Izvor:

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar