Humska videla meč pun drame i preokreta: Petrović u poslednjoj sekundi presudio Partizanu (VIDEO)

Vojvodina nakon 8 godina trijumfovala u Humskoj

90′ + 5′ – KRAJ MEČA!! Kakav meč! Nakon mnogo drame, stativa, poništenih golova Vojvodina odnosi ceo plen sa stadiona u Humskoj!

90′ + 3′ – GOL!! Njegoš Petrović u samom finišu meča postiže pogodak i donosi pobedu njegovom timu.

88′ – Sjajan potez Baždara koji je polu makazicama pokušao da postigne pogodak nije prošao, rezultat na semaforu i dalje 2:2

78′ – I drugi poništen gol Vojvodine. Ivanović je bio precizan glavom, ali je prethodno bio faul u šesnaestercu Partizana pa je gol nakon VAR provere poništen

70′ – Meč u potpunosti “otvoren”, obe ekipe kreću po sve ili ništa

67′ – Vukanović pogađa prečku. Bilo je jako blizu, mnogo sreće na strani crno-belih.

60′ – Nakon brzo izvedenog kornera Novosađani pogađaju gol Partizana, ali sudija diže zastavicu i pogodak se ne priznaje

57′ – GOL!! Crno-beli koriste neopreznost gostiju, a Stojković majstorijom vraća meč u egal, rezultat 2:2

55′ – Mirniji početak drugog poluvremena. Za sada bez pravih šansi

45′ – Početak drugo poluvremena. Crno-beli moraju da podignu nivo igre u koliko žele da naprave pozitivan rezultat na svom terenu

45′ + 1′ – Kraj prvog poluvremena. Ekipa Vojvodine je uspela da u potpunosi preokrene rezultat i da na veliki odmor ode sa minimalnom prednošću. Rezultat nakon prvih 45 minuta 1:2.

44′ – GOL!! Nakon kornera Novosađana lopta stiže do Zukića koji majstorijom iz šesnaesterca donosi prednost Vojvodini i kompletira preokret

38′ – GOL!! Nakon promašaja Saldanje usledila je kazna igrača Vojvodine. Seri je nakon centaršuta prosledio loptu u gol pošto je golman Partizana Jovanović loše procenio putanju

37′ – Nakon sjajnog prodora Kalulua i povratne lopte, Saldanja je imao sjajnu šansu, ali je Carević vrhunskom paradom odbranio šut Brazilca

30′ – Veliki pljusak otežava uslove za igru. Situacija na terenu nepromenjena, Partizan ima minimalnu prednost, Vojvodina preti

18′ – GOL!! Nakon prve prave akcije Partizan dolazi do prednosti. Odličnom kombinacijom crno-beli su uspeli da slome odbranu rivala. Natho je dodao do Zahida koji je  ubacio loptu  u peterac, ali je ona prvo pogodila Crnomarkovića i završila u gol Vojvodine

15′ – Vojvodina mnogo opasnija nakon prvih 15 minuta meča. Nekoliko dobrih prilika i odličnih odbrana Jovanovića, rezultat i dalje 0:0

6′ – Prvi šut na meču uputio je Vukanović glavom, ali je Aleksandar Jovanović bez većih problema odbio loptu u korner

16.55 1′ – Meč između Partizana i Vojvodine na stadionu JNA je počeo.

Fudbaleri Partizana od 17 časova dočekuju ekipu Vojvodine u sklopu plej-ofa Superlige Srbije.

Crno-belima će ovo biti na neki način novi start jer će na klupi kao glavni trener debitovati Albert Nađ.

Podsećanja radi, na skorašnjoj sednici UO Partizana odlučeno je da se prekine saradnja sa trenerom Igorom Duljajem zbog serije loših rezultata koji su doveli ekipu do toga da im je čak i drugo mesto ugroženo. Nakon toga, klub je sa Nađom dogovorio saradnju na godinu i po dana.

Što se tiče prehodnih duela, u oba meča su crno-beli bili uspešniji. Na domaćem terenu su slavili sa 3:1, dok je u Novom Sadu na stadionu “Karađorđe” bilo 0:2.

Vredi pomenuti da je Vojvodina u prethodnom kolu na svom terenu remizirala sa Crvenom zvezdom. Taj meč je završen bez golova.

Novoizabrani trener Partizana Albert Nađ je najavio da će ekipa probati da svede greške na minimum:

“Ne možemo mnogo da promenimo. Postoje neki kadrovski problemi na koje moramo da reagujemo i da donesemo najbolju odluku za koju smatramo da će nam doneti rezultat. Lično verujem u svakog igrača koji je u timu. Ne delim na mlađe i starije već odlične i manje odlične igrače i ona ekipa koja izađe na utakmicu to je u tom momentu najbolja ekipa koju Partizan ima. Da li možemo da pogrešimo? Da, sigurno. Da li ćemo grešiti? Da, sigurno. Ali pokušaćemo da te greške svedemo na minimum da bi došli do konačnog cilja” – rekao je Nađ u najavi ovog susreta.

Treneri na teren izvode sledeće sastave:

Partizan: Jovanović, Filipović, Saničanin, Stojković, Stjepanović, Natho, Janković, Kalulu, Zahid, Saldanja

Vojvodina: Carević, Lazarević, Crnomarković, Korać, Mateuš, Petrović, Savićević, Seri, Radulović, Zukić, Vukanović

Tabela plej-ofa Superlige izgleda ovako.