Jedan od lidera Demokratskog fronta Andrija Mandić poručio je, nakon glasanja Zagoriču u drugom krugu predsedničkih izbora, da očekuje veliku narodnu pobedu.
– Moja porodica i ja smo obavili građansku dužnost. Imamo veliku priliku da raskrstimo sa režimom Mila Đukanovića – kazao je Mandić.
On je istakao da je ovo jedan od najvažnijih dana za Crnu Goru i da se oko 2.500 aktivista Demokratskog fronta nalazi na biračkim mestima širom Crne Gore, sprečavajući potencijalnu izbornu krađu.
– Petnaest dana smo obilazili naše glasače. Pozvali ih da svi izađu na izbore, a naš kol centar potvrdio da će oni izaći i dati podršku kandidatu Jakovu Milatoviću kako bi se ispunio najvažniji cilj da Crna Gora krene napred, a ona ne može krenuti napred dok se ne oslobodi Mila Đukanovića i njegovog režima – rekao je on.
Komentari (0)