Treća sreća za Jokana: Slavišin Dinamo skresao Krila timu iz Samare, VAR soba poništila čak tri gola!

Meč kakav se retko viđa, to je ta ruska Premijer liga

Fudbaleri Dinama iz Moskve savladali su Krila Sovjetov sa 1:0 u meču 18. kola ruske Premijer lige.

Tako je ekipa koju sa klupe predvodi srpski trener Slaviša Jokanović uspela da u trećoj uzastopnoj utakmici napokon savlada tim iz Samare. Ova dva rivala prethodno su odigrala dva duela u Kupu, a na njima je jednom pobedio Krila Sovjetov, dok je drugi put bilo nerešeno.

Bilo je izuzetno zanimljivo u Moskvi, videli smo čak četiri pogotka, ali je priznat samo jedan.

Gosti su u prvom poluvremenu dva puta zatresli mrežu Jokanovićevog tima. Golove su postigli Glen Bajl i Benžamin Gare, ali ih je sudija Sidenkov poništio nakon gledanja VAR-a.

Isto se dogodilo i u 77. minutu, ali na drugoj strani, kada je strelac za Dinamo bio Fedor Smolov.

Ipak, domaći su u dramatičnoj završnici stigli do trijumfa i sva tri boda, pogotkom rezerviste Konstantina Tjukanova na asistenciju Dmitrija Skpinceva.

Nakon ove pobede Dinamo iz Moskve je četvrti na tabeli sa 32 boda, dok je Krila Sovjetov na 11. mestu sa 20 poena.