Tajler Dorsi se nije proslavio tokom svoje odiseje po Americi. Ubrzo nakon što je stiao u Dalas Maverikse prekomandovan je u razvojni tim ove franšize gde je takođe ubrzo otpušten.
Američki košarkaš bio je jedan od ključnih šrafrova Olimpijakosa na pohodu ka F4 u Beogradu prošle sezone.
Sa nešto manje od 13 poena po utakmici otisnuo se u NBA i u međuvremenu dobio grčki pasoš za čiju reprezentaciju je krenuo da nastupa.
Upravo njegov bivši klub, Olimpijakos, želi da vrati ovog beka šutera u svoje redove i to na novi višegodišnji ugovor. Ovu informaciju preneo je novinar „Basket Inside 360“ Mateo Andreani.
Međutim, planove crveno-belih iz Pireja mogli bi da osujete turski velikani Efes i Fener.
Tyler Dorsey is thinking on his future but would prefer a contract until the end of the season. Olympiacos BC would be happy to have back their former player but with a multi-year contract, not until the end of the season.#Euroleague #Basketball #Baloncesto #Ντόρσεϋ #Ολυμπιακός https://t.co/gXykfHqeeW
— Matteo Andreani (@matty_vanpersie) February 26, 2023
Oba gradska rivala žele da pojačaju svoju bekovsku liniju dovođenjem Dorsija. Do 1. marta traje transfer rok, pa će sve zainteresovane strane morati da požure sa ponudama.
Bonus video:







Komentari (0)