Ludogorec naneo Zvezdi prvi poraz u Turskoj: Ivanić i Vigo popravili utisak u završnici! (VIDEO)

Bugari su mnogo bolje koristili svoje šanse

Fudbaleri Crvene zvezde su danas doživeli prvi poraz na pripremama u Turskoj, pošto je od njih rezultatom 3:2 bila bolja ekipa Ludogoreca.

Bugarski tim je veoma brzo uspeo da stigne do vođstva pošto je odbrana srpskog šampiona kapitulirala već u 9. minutu, a strelac je bio Igor Tijago.

Imala je Zvezda svoju šansu u 26. minutu kada je povratnik u crveno-beli dres Srđan Mijailović sjajnim udarcem iz daljine samo pogodio prečku.

U 34. minutu Ludogorec ponovo stiže do pogotka. Iako je Zvezda imala blagu inicijativu, zeleni su iskoristili kontru i Tekpeti je “zakucao” loptu iza leđa Borjana.

Nepunih 120 sekundi kasnije Bugari su uspeli da povise rezultat na 3:0, a svoji drugi pogodak na ovom meču je postigao Igor Tijago.

Konačno smo videli neku lepu akciju Crvene zvezde u 76. minutu, kada Ibrahim Mustafa sjajno asistira za Mirka Ivanića koji preciznim udarcem pogađa i smanjuje prednost Bugara.

U samoj završnici meča nakon solo prodora pogađa Aleks Vigo, pa je tako Zvezda uspela da smanji zaostatak na jedan gol.

Đibril Sise želi da se vrati fudbalu, nudi se za džabe, a sve zbog četiri gola koja mu fale!