Kada govorimo o najboljoj petorci svih vremena verovatno se mnogi neće uslaglasiti oko toga ko je najbolji centar u istoriji košarke.
Ipak, kada govorimo o dominaciji bez ikakve dileme to je bio Šekil O’Nil. Čudovište od 216 centimetara na parketu je skoro dve decenije uteravalo strah u kosti svojim protivnicima.
Simpatije ljudi u Srbiji stekao je svojim lepim rečima o srpskim košarkašima, gde je jednom prilikom izjavio da svi koji se prezivaju na IĆ imaju strašan šut.
Pored toga veoma često je u lajv programu govorio sa Bogdanom Bogdanovićem, Nikolom Jokićem i Bobanom Marjanovićem gde se trudio da koristi srpski, ali sada je “prešao igricu”.
Naime, čuveni Šek je na otvaranju intervjua za “Arenu Sport” na pokušaj novinara da ga nazove O’Nil jasno gestikulirao prstom da se ne preziva tako i potom je rekao: “O’Nilović”.
Kralj
pic.twitter.com/UipnPVwDCo
— Milan Vratih_se Ja (@VratihJa) November 29, 2022
BONUS VIDEO:
Komentari (0)