Inter pregazio Čehe i izbacio Barsu iz Lige šampiona: Poker Porta u Belgiji za nove komplikacije!

Dve veoma zanimljive utakmice

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: EPA

Fudbaleri Intera su na svom terenu u okviru petog kola grupne faze Lige šampiona savladali ekipu Viktorije Plzenj sa 3:0.

Dugo su se Česi odupirali naletu italijanskog velikana, ali je njihova odbrana konačno kapitulirala u 35. minutu kada Henrik Miktarjan pogodio za 1:0.

To je ujedno bio pad Čeha koji su do kraja poluvremena primili još jedan pogodak, čiji je strelac bio Edin Džeko.

U nastavku se Bosanac još jednom upisao u 66. minutu, a konačnu pobedu je potvrdio četvrtim golom na utakmici Romelu Lukaku, koji je ušao sa klupe.

Ovom pobedom Inter i Bajern su definitivno obezbedili učešće u nokaut fazi Lige šampiona, dok će Barselona najverovatnije sa trećeg mesta u Ligu Evrope.


Standings provided by Sofascore

Okršaj dve ekipe koje niko nije mogao da predvidi kao dve najbolje u ovoj grupi viđen je u Belgiji između Klub Briža i Porta, gde su gosti slavili ubedljivo sa 0:4.

Taremi je načeo mrežu šampiona Belgije u 33. minutu, a to je ujedno bio i jedini pogodak u prvom delu igre.

Porto je bio u strašnom naletu od 57. do 70. minuta kada su pala čak tri pogotka, a strelci su redom bili Evanilson, Eustahio i još jednom Taremi.

Posle ovog meča na čelu grupe B nalazi se i dalje Klub Briž sa 10 poena, dok je drugi Porto sa 9, a potom slede Atletiko Madrid sa 4 i Bajer sa 3.


Standings provided by Sofascore

BONUS VIDEO:

Pojavio se snimak svađe Ronalda i Ten Haga: Portugalac se ponašao kao dete u vrtiću (VIDEO)

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar