Gvardiola poludeo zbog vrele brinete: Osuo paljbu po svom fudbaleru, pa nasmejao sve! (FOTO)

Nestvarne scene u Mančesteru

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen, EPA-EFE/PETER POWELL

Ozbiljan haos je na društvenim mrežama napravila supruga Ilkaja Gundogana nakon komentara o restoranima u Mančesteru.

Sarin suprug godinama igra za “građane”, stigao je u Englesku 2016. godine, a ona se nedavno udala za njega i uopšte joj se nije svideo život na Ostrvu.

– Žao mi je i to je tužno reći, ali moram da budem iskrena. Baš sam se trudila ovih godina da nađem neki pristojan restoran, ali u celom Mančesteru je hrana zaista užasna. Svugde se serviraju neki smrznuti proizvodi i hrana nema nikakvu svežinu i kvalitet. Restorani ovde se više brinu o piću nego o hrani. Možda je u Londonu bolje, ali ovde u Mančesteru je zaista užasno – napisala je na instagramu Sara.

Ipak, ono što nije znala jeste da je sve to video Pep Gvardiola.

On je suvlasnik jednog restorana u gradu, pa se na konferenciji za novinare našalio na račun supruge svog omiljenog veznog fudbalera.

– Razočaran sam što nisu došli u moj restoran, zato Gundo više neće igrati ni minut ove sezone – rekao je Gvardiola uz osmeh, pa dodao: – Pozvaću ih oboje u TAST (njegov restoran) i sigurno će dobro da jedu – rekao je Gvardiola.

Pogledajte kako izgleda Sara Gundogan:

BONUS VIDEO:

Legenda odlazi u penziju: Čuveni vozač emotivnom porukom najavio kraj karijere!

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar