HAPŠENJE u Novom Pazaru: Policija pretresla ugostiteljski objekat – imala šta da VIDI

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Shutterstock, Objektiv.rs/Tamara Gak

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Pazaru uhapsili su A. Ć. (35) iz Novog Pazara, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i neovlašćeno bavljenje određenom delatnošću.

Policija je sinoć prilikom kontrole njegovog ugostiteljskog objekta u Novom Pazaru, koji nije imao dozvolu za rad, pronašla 181,8 grama marihuane sakrivene u kanti za smeće ispod šanka, kao i kesicu sa manjom količinom heroina u radnom stolu, saopštila je PU Novi Pazar.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Nađene su i kopije odeće poznatih robnih marki, pa je protiv njega podneta krivična prijava zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena upotreba tuđeg poslovnog imena i druge posebne oznake robe ili usluga.

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu.

BONUS VIDEO:

Izvor: Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar