Miroljub M. otac teško ranjene Milene (35) iz Kragujevca, za Telegraf.rs kaže da stiže helikopter iz Beograda u Kragujevac koji će je iz UKC Kragujevac transportovati na dalje lečenje na VMA.
– Upravo sam pored ćerke, stiže helikopter po nju. Ona kao da je danas malo bolje, ali je i dalje veštačkoj komi – rekao nam je Miroljub.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
On je, podsetimo juče javno uputio molbu i vapaj da mu se ćerka preveze u Beograd.
– Moja ćerka je trebala kolima Hitne pomoći da se transportuje na VMA iz kragujevačke bolnice. Međutim, to su odložili jer joj se stanje bilo pogoršalo i život joj je ugrožen – kaže Miroljub i dodaje da mu je ćerka u veštačkoj komi.
Milenu M. je pre dva dana u toku noći pištoljem na spavanju upucao suprug Vladimir. On se nakon bekstva predao policiji.
Čeka se njegovo saslušanje koje će biti danas pred Višim javnim tužilaštvom, a kako saznajemo motiv pokušaja ubistva jeste ljubomora.
Milena je radila kao medicinska sestra u Nemačkoj.
– Sve su isplanirali, bili su spremni da se presele. Pozdravili su se sa rodbinom, on je valjda dao i otkaz u firmi u kojoj je radio da bi išao sa njom. Koliko znam, trebalo je danas da odu, znači upucao je dan pred odlazak. Imaju dvoje male dece koja su bila u kući kada je on pucao u nju. Šta se tu desilo, niko ne zna, pričaju da misli da ga ona vara, jer tri godine već živi u Nemačkoj – pričaju komšije.
BONUS VIDEO:







Koja šizopatija! Misli da ga vara, a žena ga vodi sa sobom u bolji život. Što bi ga vodila sa sobom ako je tamo imala drugoga?. Totalni nonsens! Nego njegovim savetnicima je bilo bolje da ona šalje parice odozgo i da je ne viđaju često, a da se u Srbiji lepo živi od evrića, a on da im služi kako kome zatreba. Sve sam ja to preživela! Ali sam bila lukava, iskopala zlotvore i stavila na stub srama bez i trunke nasilja.