“Mnogo mi je ŽAO”: Dragana Katić SLOMLJENA nakon smrti Igora Starovića (FOTO)

Voditeljka Dragana Katić oglasila se na svom Instagram profilu povodom smrti pevača Igora Starovića, sa kojim je bila u emotivnoj vezi.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju

Pevač grupe “Divlji kesten” Igor Starović preminuo je juče posle kraće bolesti, u 56. godini.

Voditeljka Dragana Katić, koja je bila pevačeva velika ljubav, oglasila se na društvenoj mreži Instagram i  objavila pevačevu sliku uz emotivne reči.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Igore, mnogo, mnogo, mi je žao – napisala je Dragana uz emotikon u obliku belog srca.

– Stvarno sam se potresla i jako mi je teško. Igor i ja smo imali vezu pre više od nekih 25 godina i zaista smo ostali dobri prijatelji i u lepim odnosima. Igor je bio umetnik, malo ljudi zna da je bio diplomirani areheolog i da je to bila njegova druga ljubav, pored muzike i stvaralaštva kojim se bavio. Baš mi je teško i baš mi je žao, rekla je ona za “Grand Online”

Muzičaru je pukla aorta, a borba za njegov život trajala je pet dana. U jednom trenutku Igor se osetio bolje, ali je kasnije ipak preminuo.

BONUS VIDEO:

Izvor: GrandOnline

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar