Real ume da pobeđuje i kada Benzema ne postigne gol: Hetafe lako položio oružje na Bernabeu! (VIDEO)

U timu Hetafea, Stefan Mitrović je odigrao svih 90 minuta, a Nemanja Maksimović je bio na terenu do 86. minuta

Fudbaleri Real Madrida savladali su ekipu Hetafea rezultatom 2:0 u okviru 31. kola Primere.

Krenuo je domaći tim furiozno od starta i već u četvrtom minutu su došli do gola preko Benzeme, ali je on poništen zbog ofsajda. Lukas Vaskez je u 14. minutu takođe imao dobru šansu, ali nije bio precizan.

Probao je i Valverde, a led je probio konačno Kazemiro u 38. minutu, posle centaršuta Vinisijusa.

Sve je bilo rešeno u 68.minutu kada je Lukas Vaskez izašao pred golmana Hetafea i pogodio levi donji ugao za 2:0.

U timu Hetafea, Stefan Mitrović je odigrao svih 90 minuta, a Nemanja Maksimović je bio na terenu do 86. minuta, dok Luke Jovića opet nije bilo u sastavu Reala zbog povrede članka.