Srbija je saznala baš loše vesti. Nikola Jokić je saopštio da neće igrati za reprezentaciju ovog leta, obrazloživši to na sledeći način:
– To je stav i sugestija kluba i jedna neminovnost koju moram da prihvatim. Ubeđen sam da momci i bez mene imaju kvalitet da naprave rezultat koji će nam svima doneti mnogo radosti – rekao je.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Naravno, Srbija se odmah digla na noge, ali verovali ili ne, iako smo mislili da će negativnih komentara biti više, to nije slučaj.
Evo komentara ljudi koji su govorili negativno o Nikoli:
Stav je Denvera da Jokić ne igra za reprezentaciju, a Dalasa da pusti Dončića, i tako uvek, ma važi
— Aleksandar (@seljak84) June 16, 2021
Moram javno da se izvinem Djordjevicu i Danilovicu sto sam ismijavao njihovu izjavu…. neko je jokic a neko @LeaderOfHorde kapa do poda a za mvpija neka mu je daleko lijepa kuca …
— Nemanja Jankovic (@sematicka) June 16, 2021
2015: pa dobro sta jokic nam je centar za narednih 10 godina
:preskoci 3 od narednih 6 okupljanja— GIANTHEAD (@VicuJanko) June 16, 2021
Neko je Dončić, neko je Jokić.
— mljetadžija (@mljetadzija) June 16, 2021
Ali, ako #NikolaJokic neće igrati za reprezentaciju Srbije, onda…ne znam šta da kažem… Verujte da se manje i oduševljevam njegovim igrama s tom mišlju da ih ne pruža i u nacionalnom dresu #košarka #jokic #FirstTeam #basket #basketball #srbija
— Momcilo Karan (@PregledMomo) June 16, 2021
Jokić neće igrati na OI.
Birčević: pic.twitter.com/YpHsVOM69Z— Хер Милорд Андрић FCJK (@milordher) June 16, 2021
Međutim, još je veći broj onih koji su stali u njegovu odbranu:
Jokić saopštio da neće igrati za reprezentaciju ovog leta … pljuvačina počinje za 3…2…1
— ®odila Majka Budalu (@NeuspeliFetus) June 16, 2021
Jokić ne igra za reprezentaciju? Pa šta?
Biće takmičenja, godine su pred njim! Zaslužio je da odmori, nije zaslužio zle komentare!
Koga nema, bez njega se može i mora, ima ko da igra!
Idemo bre, SRBIJAAA!
???? pic.twitter.com/lfWSOuxeG4
— Zadnji žmurim (@RadeJokic) June 16, 2021
Nisam se iznenadio i nije bilo realno da Jokić ne odmori posle faktički dve spojene sezone. Ali to što će mi opet igrati Raduljica ne mogu da podnesem ne mogu
— Kont(r)aš (@bianconerr0) June 16, 2021
Nije smak ? i nije
posl. ? za Jokića.
Druga stvar brine, koja
već 20 godina trenduje:
Odsustvo smelosti i želje
da se @FIBA turniru igra
i pobedi SAD kod igrača
koji igraju ili žele u NBA#Jokić je 2019. pokazao
da mu to nije probl. a
ako sada i jeste, uvek
ima #Eurobasket Σ:)— Mr. Shaker ? (@spacebearbaker) June 16, 2021
Jokić ima legitimno pravo da ne igra za Srbiju ali i ja imam pravo da me apsolutno ne zanima njegov doprinos u NBA.
— Pedja Vasiljevic (@PedjaVasiljevic) June 16, 2021
obzirom na pljuvačine za bacanje guma i konjičke trke, da sam Jokić ne bih u životu razmatrala igranje za ovaj narod
a tek je bljak kad se takvi pljuvači uhvate priča o himni, zastavi, državi— dijana (@__repulsa) June 16, 2021
Je suis Nikola Jokić
— Bojan Savković (@B_Savkovic) June 16, 2021
Koliko je vremena prošlo od JOKIĆ PONOS do JOKIĆ GOVNO????
E moji Srbi…
NAPRED NIKOLA!!!
— Nebojša Petković (@nebojsapetkovic) June 16, 2021
Tako da, možemo da zaključimo da nam je teže palo što nije nastupao na onom Eurobasketu koji su Slovenci posle rešili u svoju korist. Nema toliko zluradih komentara.







Koga zabole za ove twitter bolesnike..