Medicinsko osoblje jedne bolnice u jugoistočnoj kineskoj provinciji Anhuej od sreće je zaplesalo u dvorištu nakon što je više izlečenih pacijenata otpušteno iz bolnice.
Danima su se protiv koronavirusa neumorno borili na “na prvoj liniji”, a onda su si uzeli trenutak odmora i otplesali deo iz baleta Labudovo jezero.
Iz te je bolnice u kratkom roku otpušteno šest pacijenata, a u celoj zemlji izlečeno je 32.000 pacijenata.
Njihov radosni ples dirnuo je milione korisnika na internetu.
“Neodoljivi su i zaslužuju puno poštovanja”, “Oni su pravi anđeli”, samo su neki od komentara.
Pratite nas i putem iOS i android aplikacije – Objektiv.rs







Komentari (0)