Svratio je na brzaka do Beograda, a za koji dan Novak Đoković ide preko bare gde će učestvovati na prvom mastersu u sezoni Indijan Velsu.
Super je raspoložen, a kako i da ne bude kada je sezonu otvorio sa tri trofeja (ATP kup, Australijan open i Dubai), a sada ga očekuju novi izazovi.
Pred Indijan Vels, Novak se u kratkoj poruci obratio na svom Instagramu.
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
“Idemo! Vratio sam se kući porodici, ali ovo je bila posebna nedelja, poseban turnir. Hvala Dubaiju!”, napisao je Novak.
Prvi masters u sezoni na programu je od 12. marta, kada će Đoković krenuti u napad na svoj šesti trofej u Indijan Velsu.
Titulu brani Dominik Tim, a nagradni fond je 8.542.680 dolara.
Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i android aplikaciji – Objektiv.rs
“SRUŠITE MU VRATA KUĆE!” Dosta joj je Novaka, ovo je poruka za njega! Pominje i Nadala!







Komentari (0)