NOLE JE U SRBIJI! Razbija i na Instagramu, poruka iz Beograda daleko se čuje! (FOTO)

Posle tri trofeja na startu sezone ekstra je raspoložen

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/Tanjug/AP Photo/Kamran Jebreili

Svratio je na brzaka do Beograda, a za koji dan Novak Đoković ide preko bare gde će učestvovati na prvom mastersu u sezoni Indijan Velsu.

Super je raspoložen, a kako i da ne bude kada je sezonu otvorio sa tri trofeja (ATP kup, Australijan open i Dubai), a sada ga očekuju novi izazovi.

Pred Indijan Vels, Novak se u kratkoj poruci obratio na svom Instagramu.

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Idemo!!! Back home with family now but what a special week, special tournament, thank you Dubai! ???5️⃣? #teamdjokovic #nolefam #ddftennis

Објава коју дели Novak Djokovic (@djokernole) дана

“Idemo! Vratio sam se kući porodici, ali ovo je bila posebna nedelja, poseban turnir. Hvala Dubaiju!”, napisao je Novak.

Prvi masters u sezoni na programu je od 12. marta, kada će Đoković krenuti u napad na svoj šesti trofej u Indijan Velsu.

Titulu brani Dominik Tim, a nagradni fond je 8.542.680 dolara.

Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i  android aplikaciji – Objektiv.rs

“SRUŠITE MU VRATA KUĆE!” Dosta joj je Novaka, ovo je poruka za njega! Pominje i Nadala!

Izvor:

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar