Denver je noćas u NBA ligi savladao Milvoki 128:97, a Nikola Jokić je za 36 minuta na terenu ubacio 37 poena (15-23 iz igre, 2-3 za tri, 5-5 slobodna bacanja), uz 10 skokova, 11 asistencija i dve ukradene lopte.
Srbin je tako, posle legendarnog Vilta Čemberlena, postao jedini centar u NBA koji je u karijeri ostvario 50 i više tripl-dabl učinaka.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
U svlačionici Nagetsa bilo je veoma veselo nakon utakmice sa Baksima, a nakon što je održao motivacioni govor, trener tima iz Kolorada Majkl Meloun apostrofirao Jokićevo dostignuće, dok su saigrači počeli vrlo brzo da skandiraju “MVP, MVP, MVP!”
“When we do that, we can beat anybody in the league.”
Inside the locker room following tonight’s win ⤵️#MileHighBasketball pic.twitter.com/V8iEJJEuxo
— Denver Nuggets (@nuggets) March 3, 2021
– Igrali smo na veoma visokom nivou, odbrana, skokovi, vodili smo računa o lopti… to smo mi! Kada igramo ovako, možemo da pobedimo svakoga u ligi. Sjajna pobeda, ponosan sam na vas. Verujem i da je ovo Nikolin 50. tripl-dabl u ligi – rekao je Meloun.
Atlanta pobedila, a znate zašto? Bogdan Bogdanović se posle teške povrede vratio na parket! (VIDEO)







Komentari (0)