Savu boli glava od Bambija: Evo kakva je trenutno situacija sa Tošićem!

"To još nije gotovo, moja ideja je da probamo da ga zadržimo"

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/YouTube

Fudbaleri Partizana u subotu gostuju u Senti ekipi TSC-a, pa je u prostorijama kluba održana i konferencija za medije.

Pored duela, koji je izuzetno bitan za oba tima, s obzirom na to da se i jedni i drugi bore za izlaz u Evropu, novinare je zanimao i budući status Zorana Tošića.

U četvrtak se pojavila informacija da će ofanzivac crno-belih u klubu biti još svega desetak dana, odnosno da će mu “večiti derbi” biti poslednji susret, a da se onda seli u Kazahstan, odnosno Kairat.

Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i  android aplikaciji – Objektiv.rs

Tamošnji prvoligaš jmu je ponudio bolje finansijske uslove od onih koje ima u Humskoj, uz dvogodišnju saradnju. Takođe, Tošić ima ponudu i iz Kine, koja mu zbog aktuelnih dešavanja nije primamljiva.

Sve to je rezultovalo time da praktično uvodno pitanje na konferenciji bude baš to krilnom napadaču crno-belih, na šta je trener Savo Milošević ima spreman odgovor.

“To još nije gotovo, moja ideja je da probamo da ga zadržimo. Ali ljudski kao trener i kao neko koga je Tošić mnogo zadužio od kad sam ovde, ako je njegova želja da ode, ja ga neću zaustavljati. On je zaslužio takav tretman i od mene i od kluba. On je neko ko nam je mnogo potreban i mnogo nam donosi, ali ne bih imao srca da ga zaustavim ako se dogovori da ode. Ja moram i u tome da ga podrzim. Svako koga nema bez njega se moze. To je fudbal. To pokazuje koliko su inostrani klubovi zainteresovani za naše igrače”.

Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i  android aplikaciji – Objektiv.rs

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar