“Obe kriminalne grupe uvezene su iz CRNE GORE”- Vučić: FUNKCIONERI davali informacije Belivukovoj grupi

- Radimo energično da se suprostavimo takvima - istakao je predsednik Srbije

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Tanjug/Sava Radovanovic

Razni funkcioneri i razni pripadnici policije davali su informacije grupi Veljka Belivuka, poznatijem kao Velja Nevolja – rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Vučić kaže da su obe kriminalne grupe uvezene u Srbiju iz Crne Gore.

Dogovarali se da nisu videli oružje: Vučić o HAPŠENJU POLICAJACA koji su pretresali stan Velje Nevolje

Moramo istražiti sve one koji su im iz državnog aparata, na različite načine, pomagali – rekao je Vučić, ali je rekao da sada država nije dozvolila da joj ubiju premijera, a što je bilo dozvoljeno za vreme nekih koji ga kritikuju.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Interesantno je bilo i to kako u borbi između dve mafijaške grupe jedna imala dostupnost kretanja druge. Ne bih isključio mogućnost da su razni visoki funkcioneri u tome učestvovali. Da li će se ovo dokazati ili ne, na operativnom nivou nema sumnje da bi bilo teško da se tako nešto učini bez prećutne saglasnosti. Radimo energično da se suprostavimo takvima – istakao je on i dodao:

– Kako je moguće da se takva grupa stvori? Obe su uvezene iz Crne Gore. Beograd im je bio važan. Tobož navijačke grupe su korišćene, da bi u okviru samog stadiona, ako postanete ‘vojnik’, služili ste glavnim vođama. Ta podružnica beogradskog crnogorskog klana je zahvaljujući veličini narko tržišta stvorila ‘vojsku’ bez vrhovnog komandanta koji su bili u drugoj zemlji. Nećemo stati dalje sve dok ne budemo istražili ono što ste pitali, a to su svi iz državnog aparata koji su pomagali – zaključio je predsednik Srbije.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar