Više nego interesantna vest objavljena je u poznatom listu Gazeta delo Sport, a tiče se Crvene zvezde i transfer roka koji je pred nama.
Kako je navedeno, crveno-beli i zagrebački Dinamo poslali su ponudu Parmi za ofanzivnog vezistu Luku Siligardija, pozajmljenog Krotoneu. Doduše, uz dodatak da fudbaler ne želi van Italije.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Ipak, Zvezdin prvi pik je još od ranije Sinkernagel iz Bodo/Glimta i ne postoji potvrda da je Siligardi rezervna opcija u slučaju da pomenuti fudbaler ne dođe. Što je sasvim realno, jer ga želi “pola Evrope”.
Siligardi ima 32 godine i upisao svega tri nastupa za Krotone ove sezone u Seriji A. Prošao Interovu školu, kao i Bakajoko koji je nedavno stigao u Beograd.
Reč je o fudbaleru koji je uglavnom u Italiji bio na pozajmicama, Trijestini, Bariju, Pjaćenci, Bolonji… Najbolje je igrao za Livorno, imao je i solidan period u Veroni.
Zvezda napravila tranfer listu: Kvartet može da ide, na spisku jedno neočekivano ime







Komentari (0)