Nakon vesti da je protiv VELJKA podneta krivična prijava, Ražnatovićev ADVOKAT izneo njihovu stranu priče

Sve je počelo skandalom u Titelu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
foto:E-stock/D.Milenkovic

Mladi bokser i novopečeni tata Veljko Ražnatović juče je u Titelu  doživeo veliku neprijatnost.

Naime, ispred porodične kuće Veljkove supruge Bogdane u Titelu, juče popodne došlo je do incidenta kada se Veljko sukobio sa tridesetšestogodišnjim K. S. zbog čega je završio u policiji, navodi “Pink.rs”.

Kako je Veljko ispričao nadležnim organima, on je zapravo pokušao da spreči incident i zamolio ljude, sa kojima je bio i K. S. (36), da ne prave probleme i ne galame jer mu u kući spava beba, međutim kako se navodi sukob je ubrzo eskalirao i došlo je tuče. Posle incidenta policija je saslušala kako aktere ovog događaja, tako i svedoke, a K. S. prevezen je u Klinički centar Vojvodine, gde su mu konstatovane lake telesne povrede, piše pomenuti portal.

Kako je naveo “Pink.rs” po nalogu Osnovnog javnog tužilastva protiv Veljka Ražnatovića biće podneta krivična prijava u redovnom postupku zbog krivičnog dela nasilničko ponašanje. Ovu tvrdnju danas je demantovao Veljkov advokat Radomir Munižaba:

“Još uvek se utvrđuju okolnosti, ali nema reči da je podignuta krivična prijava. Ne možemo da pričamo tome, jer sve istražne radnje nisu završene da bi moglo da se utvrdi da li se radi o prekršaju ili krivičnom delu. Sve što se sada priča su čista nagađanja! Ne bih da govorimo ništa, dok ne bude zaista utvrđenjeno činjenično stanje. Pre svega, kao što su počionioci ovog dela priznali: pojavili su se ispred porodičnog doma u kom su bili Veljko, Bogdana i njihovo tek rođeno dete i napali Veljka, što je dalje dovelo do ovakvog ishoda”, naveo je advokat Veljka Ražnatovića  u izjavi koju smo dobili od PR tima Svetlane Cece Ražnatović.

Skandal iz Titela dobio epilog! Protiv mladog RAŽNATOVIĆA biće podneta krivična PRIJAVA!

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar